wz
 Navigace:  
    ÚvodHistorie

Historie

Test rychlosti jednotlivých vektorových map v javě dopadl takto: 1. místo: VGPS; 2. místo: MaGeX a v těsném závěsu 3. místo: Mario Advisor.

24. ledna 2009 byly konečně téměř všechny midlety nahrány na java-ap.wz.cz a doplněn k nim popis - najdete tam slovníky, emulátory, aplikace pro práci se soubory a multimédii i kalkulačky. Zbývá dodělat desing a poté se budu moci pustit do reorganizace javamapy.xf.cz, abych zajistil větší prostor pro data - zřejmě osamostatněním nějaké podstránky. Dále je velmi pravděpodobné, že během několika dní vyjde nová verze MaGeX suite a aplikace v něm by měly být o něco rychlejší, protože byla objevena chyba, která je zpomalovala.

20. ledna 2009 byl spuštěn nový zajímavý projekt: java-ap.wz.cz.

15. ledna 2009 doplněn popis MaGeX map + se spolu s novou subdoménou pro java mapy připravuje nový velmi zajímavý projekt.

10. ledna 2009 byl konečně vytvořen hlavní banner javamap (po 3 letech provozu).

10. ledna 2009 přidán návod na výrobu Streetmap a několik dalších nových map rovněž do kategorie Streetmapy.

9. ledna 2009 vytvořeny nové verze MaGeX map krajů ČR a Slovenska.

9. ledba 2009 vydán nový MaGeX Suite 1.1.0 opravující bugy verze minulé (např. lze již určit název aplikace, pod kterým se nainstaluje).

9. ledna 2009 přidána podstránka výměna ikonek, vytvořen banner javamapy a vloženy bannery do menu.

8. ledna 2009 přidáno spoustu screenshotů a videí MaGeX, Streetmap, VGPS map a MarioAdvisora ;-)

7. ledna 2009 přidány magex-mapy Bratislavy, Kladna a Plzně. Dále doplněn návod na tvorbu magex-map, přidáno pár počítadel stažení java map, dopněny informace k VGPS mapám a přidán nový Mario Advisor i s integrovanými mapami ČR, poté ještě přidáno pár map ruských měst.

AKTUALIZACE: 5. ledna - VGPS mapa Prahy je naprosto geniální - rychlá, stabilní, vyhledávání, zoomování, GPS...

5. ledna 2009 přidána MeGeX-mapa Prahy+Středních Čech a VGPS mapa Prahy a na stránce s MaGeX mapy přidány počítadla stažení (od 20:10 hod).

4. ldena 2009 přidána MaGeX-mapa Slovensko (big).

3. ledna 2009 přidány MobileMapy, MobiMapy, CzechMap, StreetMap a VGPS + aktualizace a doplnění stávajícího obsahu.

2. ledna 2009 upraveno menu a mapy umístěné na serveru rozděleny do dvou kategorií - MaGeX (novější) a MapBrowser (starší).

Další mapy mohou následovat na vyžádání. Stačí zaslat odkaz na IMG nebo MP soubor, který má vhodné licenční podmínky.

1. ledna 2009 je uvolněno ke stažení 14 finálních verzí map všech českých krajů. U větších měst až do jednotlivých ulic.

Nový rok 2009 je opravdu přelomový a první leden je přelomovým dnem - konečně je možné vytvořit mapu, jakou chcete. Stačí jen najít vhodnou mapu pro Garmin, která jde převést po Polish formátu s koncovkou *.mp. Později bude k dispozici i obrazový návod.

31. prosince 2008 konečně dospěl projekt MaGex do fáze zveřejnění a díky tomu jsem byl schopný vytvořit plnohodnotné ukázkové mapy.

28. září 2008 upraveno fórum - od teď je možné psát TEXY syntaxí. Zkušební provoz - musí se odchytat mouchy v nastavení.

27. září 2008 je možné přistupovat ke stránce z nových domén www.javamapy.tk, www.javamaps.tk a www.java-mapy.tk.

9. září 2008 přidána ikonka stránky a možnost volby ze čtyř vzhledů: normální (modrý), tmavý, pro ženy a pro PDA. A pro testovací účely přidána alfaverze lištičky pro překlad stránky překladačem Googlu.

14. ledna 2008 konečně přibylo fórum.

13. ledna 2008 byla přidána antispamová kontrola u e-mailového formuláře.

29. prosince 2007 byla stránka zrekonstruována a zaktualizována a dostala nový svěžější a atraktivnější vzhled.